Specjalista ds. Koordynacji Rekrutacji z językiem niemieckim

TÜV Rheinland Group

  • Chorzowska 146, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Chorzowska 146

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Analiza oraz wstępna selekcja kandydatów na podstawie kryteriów określonych przez rekruterów i managerów

  • Kontakt z kandydatami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi

  • Planowanie i koordynowanie rozmów rekrutacyjnych

  • Publikacja wewnętrznych i zewnętrznych ofert pracy poprzez system HR

  • Dbanie o jakość i zgodność otrzymywanych aplikacji w stosunku do wymogów prawnych w Niemczech (General Equal Treatment Act)

  • Wsparcie w koordynowaniu assessment center i innych projektów rekrutacyjnych

  • Rozliczanie kosztów podróży kandydatów

  • Inne zadania administracyjne związane z rekrutacją

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub w obszarze HR

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word oraz Excel)

  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy

  • Znajomość systemu SAP eRecruiting lub SAP Success Factors będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana znajomość niemieckiego Prawa Pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w środowisku międzynarodowym, które daje możliwość codziennego wykorzystywania znajomości języków obcych

  • Szkolenia wstępne przygotowujące do nowych obowiązków

  • Pakiet benefitów – prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietów sportowych, ubezpieczenie NNW, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia z ZFŚS

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 9:30) oraz możliwość pracy zdalnej

  • Program rekomendacji pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 20000 pracowników na całym świecie, działając w 60 krajach.

Firma TÜV Rheinland Polska jest obecna na polskim rynku już od przeszło 20 lat. W roku 2018 rozpoczął się nowy rozdział w jej historii: w Katowicach powstało Europejskie Centrum Usług Wspólnych TÜV Rheinland. W TÜV Rheinland SSC dążymy do doskonałości we wszystkim, czego się podejmujemy. Jesteśmy pasjonatami i kochamy to, co robimy. Dołącz do młodego i dynamicznie rozwijającego się zespołu profesjonalistów. Dołącz do firmy z tradycjami, solidnymi zasadami, odwagą i wizją na przyszłość!

Przewiń do profilu firmy

Jako członek zespołu w Katowicach będziesz blisko współpracować z zespołem rekrutacyjnym w Niemczech. Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należeć ogólna administracja związana z rekrutacją, a także wsparcie wybranych procesów rekrutacji.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu, to prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Czekamy na Ciebie!