Specjalista ds. koordynacji remontów w Pionie utrzymania ruchu

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 09.07.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 08.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Do CEZ Chorzów S.A. wchodzącej w skład Grupy CEZ w Polsce
    poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Chorzów

    Zakres obowiązków:

    • analiza stanu urządzeń oraz innych obiektów należących do firmy;
    • przygotowanie koncepcji przedsięwzięć remontowych dotyczących remontów standardowych i remontów awaryjnych;
    • opracowanie systemu przeglądów maszyn i urządzeń w elektrowni oraz planów i zakresu szczegółowego remontów;
    • udział w przetargach i w wyborach ofert remontowych, oraz nadzór nad wykonaniem remontów i wyburzeniem obiektów starego zakładu;
    • zlecanie, kontrola i ocena projektów i ekspertyz dotyczących remontowanych obiektów;
    • udział w opracowywaniu rocznych i długoterminowych planów remontowych i modernizacyjnych;
    • kontrola kontraktów dotyczących zadań remontowych;
    • kontrola i nadzór nad przygotowaniem i realizacją zadań remontowych;
    • tworzenie dokumentacji poremontowej urządzeń;
    • bieżąca kontrola realizacji zadań remontowych pod względem finansowym;
    • kontrola rozliczania robót remontowych wykonywanych przez własnych i obcych wykonawców;
    • uruchamianie zadań remontowych i awaryjnych;
    • udział w pracach Zakładowej Komisji Przeglądów Budynków i Budowli oraz nadzór nad pracami wynikającymi z tych przeglądów;
    • zgłaszanie usterek i prac w systemie INFOR.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o profilu technik energetyk, mechanik;
    • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; w tym doświadczenie w branży energetycznej będzie dodatkowym atutem;
    • posiadanie uprawnień energetycznych w zakresie dozoru Grupa 2;
    • dobra znajomość zagadnień związanych z branżą energetyczną, znajomość urządzeń oraz procesów technologicznych w energetyce;
    • znajomość programu Microsoft Project, AXAPTA będzie dodatkowym atutem;
    • zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy;
    • umiejętność oceny ryzyka i konsekwencji dla bezpieczeństwa ludzi i urządzeń.

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie;
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze;
    • stabilne warunki zatrudnienia;
    • motywacyjny system wynagradzania;
    • możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę,
    • możliwość skorzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem:

    "Specjalista ds. koordynacji remontów” w terminie do 09.08.2018

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.