Oferta pracy

Specjalista ds. Koordynacji Remontów

KODIT.IO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja prac remontowych oraz ich budżetu;

  • Dobór oraz negocjacje z podwykonawcami;

  • Przygotowywanie harmonogramów prac i bieżąca kontrola stopnia ich realizacji;

  • Odpowiedzialność za zakup materiałów oraz prowadzenie negocjacji cen hurtowych;

  • Dbałość o jak najwyższy poziom jakości wykonanych prac;

  • Współpraca z zespołem Specjalistów ds. Sprzedaży Nieruchomości;

  • Tworzenie i analizowanie statystyk dotyczących standardu i jakości pracy podwykonawców.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w koordynacji projektów remontowych lub budowlanych, szczególnie w przypadku starego budownictwa;

  • Umiejętność doboru ekip remontowych do wykonywania projektów;

  • Umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy własnej;

  • Ustalanie priorytetów podwykonawcom;

  • Biegła obsługa komputera (Ms Office);

  • Zdolność do szybkiej nauki nowych technologii;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Dbałość o szczegóły;

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie/wykształcenie budowlane lub architektoniczne;

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;

  • Doświadczenie z zakresu projektowania wnętrz;

  • Zainteresowanie nowymi technologiami.

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet medyczny;

  • Pracę przy interesujących projektach;

  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Kodit.io Polska wyróżnia bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą!

Przewiń do profilu firmy

Informacje o firmie

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości. Wyróżnia nas bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą.