Oferta pracy

Specjalista ds. Koordynacji Usług HVAC

ARCTIC KLIMAT PRZEMYSŁAW ZAJDERO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

 Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła
  • Sprzedaż towarów i usług HVAC
  • Monitorowanie terminowości oraz etapów realizacji umów i projektów
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla urządzeń i instalacji HVAC oraz bieżąca analiza i nadzór nad przygotowywaniem umów handlowych
  • Prowadzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Projektowanie prostych instalacji wentylacyjnych w AutoCad
  • Planowanie harmonogramu prac ekip serwisowo-montażowych
  • Prowadzenie i nadzorowanie prac instalacyjnych
  • Koordynowanie zamówień urządzeń i materiałów niezbędnych do realizacji projektów
  • Współpraca z firmami instalacyjnymi, generalnymi wykonawcami oraz biurami projektowymi
  • Bieżący kontakt, budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży klimatyzacji/wentylacji/pomp ciepła
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność koordynowania pracą innych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz podstawowa znajomość środowiska AutoCad
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie w realizowane zadania
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów, bezkonfliktowość i wysoka kultura osobista
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju w wielu dziedzinach związanych z energią odnawialną i specjalizacją HVAC
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia: telefon, komputer, samochód firmowy
  • Pracę na angażującym i wymagającym stanowisku z dużym udziałem decyzyjności
  • Dużą samodzielność i możliwość dalszego rozwoju kompetencji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy