Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. koordynacji usług z j. niemieckim

Sescom S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zdalna koordynacja prac serwisowych z branży technicznej na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii (prace związane z wentylacją i klimatyzacją, prace ogólnobudowlane, Facility Management)
  • Przyjmowanie zgłoszeń od Klienta dostępnymi kanałami komunikacji (telefon, e-mail, www)
  • Dbanie o terminowość wykonywanych prac u Klientów, ich kontrola i rozliczanie
  • Aktualizacja zleceń w systemie oraz planowanie i raportowanie prac

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność nadawania priorytetów i samodzielność
  • Wielozadaniowość, dynamika, zorientowanie na cel i pozytywne reagowanie na zmiany
  • Skrupulatność, dociekliwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Kreatywność i dynamika w realizacji codziennych zadań, a także otwartość na nową wiedzę (w tym z obszaru technicznego)

To oferujemy

  • Dofinansowanie benefitów: prywatna opieka medyczna i/lub karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Doświadczony, wspierający zespół
  • Dogodna Lokalizacja - w sercu Wrzeszcza (dobra komunikacja z skm, autobus, tramwaj)
  • Dogodna forma współpracy UoP lub B2B
  • Brak dress code
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Wspólny udział w akcjach charytatywnych i społecznych
  • Płatny system poleceń pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Tryb pracy:

Praca zdalna, z opcją przyjazdu do siedziby firmy w Gdańsku raz na kilka tygodni (w zalezności od potrzeb).

Sescom to spółka technologiczna, działająca w obszarze usług technicznego Facility Management, mocno skoncentrowana na nowych technologiach do optymalizacji działalności własnej i klientów firmy, a także na potrzebach otoczenia związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Więcej o naszej działalności przeczytasz na: https://sescom.eu

Aby móc wspierać naszych klientów, świadczyć usługi na najwyższym poziomie i dalej prężnie się rozwijać poszukujemy:

Specjalisty ds. koordynacji usług z j. niemieckim

Specjalista ds. koordynacji usług z j. niemieckim, Lublin