Oferta pracy

Specjalista ds. koordynacji usług z j. niemieckim

Sescom S.A.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zdalna koordynacja prac serwisowych z branży technicznej na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii (prace związane z wentylacją i klimatyzacją, prace ogólnobudowlane, Facility Management)

  • Przyjmowanie zgłoszeń od Klienta dostępnymi kanałami komunikacji (telefon, e-mail, www)

  • Dbanie o terminowość wykonywanych prac u Klientów, ich kontrola i rozliczanie

  • Aktualizacja zleceń w systemie oraz planowanie i raportowanie prac

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność nadawania priorytetów i samodzielność

  • Wielozadaniowość, dynamika, zorientowanie na cel i pozytywne reagowanie na zmiany

  • Skrupulatność, dociekliwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Kreatywność i dynamika w realizacji codziennych zadań, a także otwartość na nową wiedzę (w tym z obszaru technicznego)

To oferujemy

  • Dofinansowanie benefitów: prywatna opieka medyczna i/lub karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie

  • Doświadczony, wspierający zespół

  • Dogodna Lokalizacja - w sercu Wrzeszcza (dobra komunikacja z skm, autobus, tramwaj)

  • Dogodna forma współpracy UoP lub B2B

  • Brak dress code

  • Swobodna atmosfera pracy

  • Spotkania integracyjne

  • Wspólny udział w akcjach charytatywnych i społecznych

  • Płatny system poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tryb pracy:

Praca zdalna, z opcją przyjazdu do siedziby firmy w Gdańsku raz na kilka tygodni (w zalezności od potrzeb).

Sescom S.A.

Sescom to spółka technologiczna, działająca w obszarze usług technicznego Facility Management, mocno skoncentrowana na nowych technologiach do optymalizacji działalności własnej i klientów firmy, a także na potrzebach otoczenia związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Więcej o naszej działalności przeczytasz na: https://sescom.eu

Aby móc wspierać naszych klientów, świadczyć usługi na najwyższym poziomie i dalej prężnie się rozwijać poszukujemy:

Specjalisty ds. koordynacji usług z j. niemieckim

Przewiń do profilu firmy