Oferta pracy

Specjalista ds. koordynacji usług z językiem niemieckim

Sescom S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zdalna koordynacja prac serwisowych z branży technicznej na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii (prace związane z wentylacją i klimatyzacją, prace ogólnobudowlane, Facility Management)

  • Przyjmowanie zgłoszeń od Klienta dostępnymi kanałami komunikacji (telefon, e-mail, www)

  • Dbanie o terminowość wykonywanych prac u Klientów, ich kontrola i rozliczanie

  • Aktualizacja zleceń w systemie oraz planowanie i raportowanie prac

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność nadawania priorytetów i samodzielność

  • Wielozadaniowość, dynamika, zorientowanie na cel i pozytywne reagowanie na zmiany

  • Skrupulatność, dociekliwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Kreatywność i dynamika w realizacji codziennych zadań, a także otwartość na nową wiedzę (w tym z obszaru technicznego)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

  • Rozwój kompetencji

  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

  • Dogodną lokalizację biura i elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • pakiet relokacyjny

  • dogodna lokalizacja biura - Gdańsk Wrzeszcz

Sescom S.A.

Sescom to spółka technologiczna, działająca w obszarze usług technicznego Facility Management, mocno skoncentrowana na nowych technologiach do optymalizacji działalności własnej i klientów firmy, a także na potrzebach otoczenia związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Więcej o naszej działalności przeczytasz na: https://sescom.eu

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

  • Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

  • Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

  • Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe

  • Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów