Specjalista ds. koordynacji zleceń i wsparcia klienta z językiem niemieckim (m/k)

Hausengel International Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka jawnaO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • indywidualne doradztwo i obsługa partnerów firmy – opiekunów seniora i rodzin,
  • kompleksowa prezentacja aktualnych zleceń i pomoc przy doborze oferty,
  • wsparcie partnerów w kwestiach administracyjnych,
  • kompleksowe szkolenie partnerów z zakresu modelu współpracy,
  • opieka i koordynacja prawidłowego przebiegu zlecenia,
  • monitorowanie i reagowanie w przypadku powstałych problemów.

Wymagania pracodawcy

  • dobra znajomość języka niemieckiego (poziom minimum B1),
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • duża samodzielność i umiejętność priorytetyzowania działań,
  • doświadczenie w dziale obsługi klienta, czy agencji pośrednictwa pracy będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • rozbudowany pakiet opieki medycznej,
  • dużą decyzyjność w podejmowaniu działań,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Hausengel International Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka jawna

Hausengel to przedsiębiorstwo rodzinne, które z sukcesem już od 2005 roku pomaga znaleźć bezpieczne i sprawdzone zlecenia osobom chętnym pracować jako opiekun u niemieckich rodzin. Jesteśmy grupą dobrze prosperujących oraz dynamicznie rozwijających się spółek działających na sześciu europejskich rynkach. Dzięki naszemu osobistemu doświadczeniu wiemy, że jedynie wkładając w codzienną pracę serce możemy osiągnąć sukces. Zostań członkiem rodziny Hausengel, zgłoś się już dziś i poczuj naszą kompleksową opiekę!

Specjalista ds. koordynacji zleceń i wsparcia klienta z językiem niemieckim (m/k), Lublin