Oferta pracy

Specjalista ds. Koordynacji Zleceń w Dziale Traffic

RTB HouseO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
RTB House to globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata. Autorski mechanizm zakupu reklam, oparty w stu procentach na algorytmach Deep Learning, umożliwia reklamodawcom osiąganie znaczących wyników oraz realizację celów krótko-, średnio- i długoterminowych.

 Założona w 2012 roku, firma RTB House zatrudnia ponad 500 specjalistów w biurach na całym świecie: w Nowym Jorku, Londynie, Tokio, Singapurze, São Paulo, Moskwie, Stambule, Dubaju i Warszawie. Obsługuje ponad 1600 klientów w krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji, Pacyfiku oraz Ameryki Północnej i Południowej.

Od 2018 roku, po pomyślnym wdrożeniu technologii Deep Learning w 100 procentach algorytmów, RTB House uruchomiła dwa, niezależne od głównego działu R&D, zespoły koncentrujące się na rozwiązaniach z zakresu marketingu i technologii. AI Marketing Lab jest ukierunkowany na badania i rozwój w szeroko pojętym obszarze marketingu. Z kolei celem Creatives Lab jest rozwój kreacji, zwiększanie ich efektywności, jak również poszerzanie oferty w zakresie dostępnych formatów, jak np. kreacje dynamiczne czy wideo, precyzyjnie dopasowanych do potrzeb brandingowych klientów.
Specjalista ds. Koordynacji Zleceń w Dziale TrafficNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę systemu do zarządzania wewnętrznymi zleceniami Działu Graficznego ds. Kluczowych Klientów oraz planowanie pracy tego zespołu.

Zadania:

  • bieżąca obsługa systemu do zarządzania wewnętrznymi zleceniami Działu Graficznego ds. Kluczowych Klientów;
  • planowanie pracy zespołu graficznego i developerskiego, ustalanie priorytetów oraz dbanie o dotrzymywanie terminów i jakość wykonywanej pracy;
  • zarządzanie kalendarzem działu graficznego;
  • przygotowywanie raportów i zestawień;
  • współprowadzenie szkoleń wewnętrznych;
  • udział w zarządzaniu projektami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność ustalania priorytetów;
  • sumienność, dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań;
  • elastyczność w działaniu oraz umiejętność szybkiego reagowania;
  • inicjatywa i chęć uczenia się nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • pracę w firmie wiodącej w swojej branży;
  • rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej rozwijającej się kategorii reklamy internetowej;
  • udział w unikalnym na rynku międzynarodowym projekcie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy