Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. koordynacji zleceń z językiem niemieckim i rumuńskim (m/k)

Hausengel International Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka jawna

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • indywidualne doradztwo i obsługa partnerów firmy – opiekunów seniora i niemieckich rodzin

  • kompleksowa prezentacja aktualnych zleceń i pomoc przy doborze oferty

  • wsparcie partnerów w kwestiach administracyjnych

  • kompleksowe szkolenie partnerów z zakresu modelu współpracy

  • opieka i koordynacja prawidłowego przebiegu zlecenia

  • monitorowanie i reagowanie w przypadku powstałych problemów

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka rumuńskiego (poziom minimum C1)

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom minimum B2)

  • wykształcenie wyższe i/lub doświadczenie w dziale obsługi klienta, agencji pośrednictwa pracy, handlu

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • zdolność pracy pod presją czasu

  • duża samodzielność i umiejętność priorytetyzowania działań

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • rozbudowany program opieki medycznej

  • dużą decyzyjność w podejmowaniu działań

  • aktywny kontakt z językiem niemieckim i możliwość rozwoju zawodowego

Hausengel to przedsiębiorstwo rodzinne, które z sukcesem już od 2005 roku pomaga znaleźć bezpieczne i sprawdzone zlecenia osobom chętnym pracować jako opiekun u niemieckich rodzin. Jesteśmy grupą dobrze prosperujących oraz dynamicznie rozwijających się spółek działających na ośmiu europejskich rynkach. Dzięki naszemu osobistemu doświadczeniu wiemy, że jedynie wkładając w codzienną pracę serce możemy osiągnąć sukces. Zostań członkiem rodziny Hausengel, zgłoś się już dziś i poczuj naszą kompleksową opiekę!

Przewiń do profilu firmy