Oferta pracy

Specjalista ds. Korespondencji Elektronicznej (Back Office)

InPost

  • Wielicka 28, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

InPost

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zapytań klientów za pośrednictwem e-maila, formularza kontaktowego i czatu

  • udzielanie klientom rzetelnych oraz aktualnych informacji na temat oferowanych produktów i usług

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • sporadyczne wsparcie klienta na infolinii

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • chęci pracy przy wsparciu klienta

  • bardzo dobrej znajomości zasad ortografii i interpunkcji (warunek konieczny)

  • łatwości w nawiązywaniu relacji z innymi oraz chęci pracy w zespole

  • otwartości na nowe doświadczenia i poczucia humoru

  • samodyscypliny i nastawienia na wysoką jakość pracy

  • umiejętności sprawnego posługiwania się komputerem i aplikacjami biurowymi

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej: od poniedziałku do piątku między 7.00–22.00, soboty 8.00-20.00, niedziele 8.00-18:00, święta 8.00-16.00

  • zależy nam także, abyś odnalazł/a się w zwinnym świecie InPostu. Pracujemy szybko i lubimy to. Projekty nigdy się nie kończą, a to, co możemy Ci zagwarantować to fakt, że zdecydowanie nigdy nie będziesz się nudzić!

Mile widziane

  • doświadczenie w contact center

  • znajomość specyfiki pracy na infolinii oraz w back office

  • dbałość o szczegóły w tekście pisanym

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce - lidera w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych

  • Rozwój i realizację projektów o globalnym zasięgu

  • Dofinansowanie do benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Nieformalną atmosferę i zgrany zespół.

  • Rywalizację i zabawę na wspólnych eventach, w tym sportowych: Runmageddon, Poland Business Run.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Rozmowa on-line z liderem zespołu

InPost

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

Przewiń do profilu firmy