Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Korporacyjnych Ubezpieczeń OC (Underwriter)

COLONNADE INSURANCE SOCIETE ANONYME ODDZIAŁ W POLSCE

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza ryzyka OC działalności przedsiębiorstw

  • tworzenie i negocjacje ofert ubezpieczenia

  • współpraca z brokerami i klientami

  • współtworzenie nowych rozwiązań ubezpieczeniowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 5-letnie doświadczenie w firmie ubezpieczeniowej lub brokerskiej w zakresie sprzedaży ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej

  • znajomość języka angielskiego – płynna w mowie i piśmie

  • pozytywna energia, kreatywność, samodzielność, komunikatywność, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i międzyludzkie

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i młodym, zaangażowanym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności oraz stabilne zatrudnienie

  • bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie na życie, karta Multisport, pakiet medyczny)

  • pracę w środowisku międzynarodowym

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (udział w kursach i szkoleniach)

  • przyjazną atmosferę pracy

  • poszanowanie zasady work-life-balance

  • elastyczny czas rozpoczynania pracy, 7 – godzinna praca w piątki, 39 – godzinny tydzień pracy

  • dni dodatkowo wolne od pracy

  • lokalizacja biura w centrum Warszawy

  • dni pracy dzielone między biurem a Home Office

Colonnade Insurance S.A. (Colonnade) jest firmą zarejestrowaną w Luksemburgu, należącą w całości do Fairfax Financial Holdings Limited, utworzoną w celu strategicznej ekspansji działalności ubezpieczeniowej Fairfax na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Działalność prowadzi za pośrednictwem oddziałów w Polsce, Czechach, Bułgarii i Rumunii, na Słowacji, Węgrzech oraz spółki zależnej na Ukrainie.

Colonnade Insurance S.A. oferuje produkty zarówno dla klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. W Europie spółka Colonnade zatrudnia

ponad 450 doświadczonych specjalistów.

Polski oddział Colonnade działa od lipca 2017 r. i stale rozwija swoją działalność.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.