Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kosztorysowania (branża torowa)

ZUE S.A.O firmie

  • Czapińskiego 3, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZUE S.A.

Czapińskiego 3

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • • analizowanie dokumentacji projektowej lub opisu określającego rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót wynikających z inwentaryzacji i wymogów Zamawiającego w zakresie robót torowych kolejowych i tramwajowych ,

  • • ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych nie określonych w dokumentacji projektowej, a mających wpływ na wysokość ponoszonych kosztów przy realizacji robót budowlanych,

  • • rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców,

  • • formułowanie pytań dotyczących dokumentacji technicznej do inwestorów,

  • • przygotowywanie wycen do przetargów krajowych i zagranicznych , aktualizację baz danych,

  • • samodzielne wykonanie przedmiarów do wycen podstawie otrzymanej dokumentacji,

  • • utrzymanie poprawnych relacji z podwykonawcami,

  • • skuteczne i efektywne pozyskiwanie ofert z rynku od podwykonawców/dostawców/usługodawców ,

  • • współpraca z innymi działami,

  • • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy.

Nasze wymagania

  • • wykształcenie średnie / wyższe techniczne,

  • • znajomość zasad kosztorysowania prac,

  • • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów w ramach infrastruktury linowej,

  • • co najmniej rok doświadczenia w pracy na budowie w budownictwie infrastrukturalnym,

  • • doświadczenie w rozsyłaniu i odpowiadaniu na zapytania ofertowe,

  • • skuteczność działania

  • • umiejętność formułowania logicznych pytań dot. dokumentacji technicznej,

  • • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (MS Project),

  • • umiejętność kosztorysowania za pomocą programu kosztorysowego - mile widziane,

  • • uprawnienia budowalnych w specjalności drogowej lub kolejowej - mile widziane,

  • • znajomość ustawy prawa zamówień publicznych ,

  • • znajomość j. angielskiego ,

  • • znajomość AUTOCAD,

  • • komunikatywność,

  • • zorientowanie na cel,

  • • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • • dyspozycyjność – gotowości do pracy w delegacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień