Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kosztorysowania

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LECH" Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji niezbędnej do przygotowania oferty, analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,

  • Analiza kosztorysów budowlanych oraz instalacyjnych w oparciu o projekty budowlane i wykonawcze,

  • Sporządzanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert,

  • Sprawdzanie otrzymanych przedmiarów do złożonych ofert i realizacji,

  • Przygotowywanie analiz kosztów i zestawień porównawczych,

  • Ścisła współpraca w działami operacyjnymi w firmie,

  • Udział w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami, podwykonawcami, dostawcami,

  • Opracowywanie i sprawdzanie przedmiarów robót wg otrzymanych projektów i przerobów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Budownictwo,

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Wiedza z zakresu branży budowlanej,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Znajomość sektora branży instalacyjnej mile widziana,

  • Znajomość oprogramowania typu AutoCad, Norma, pakietu MS Office,

  • Dokładność, analityczne myślenie, zaangażowanie,

  • Umiejętności organizacyjne i analityczne.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Ciekawą i dynamiczną pracę,

  • Pakiet świadczeń medycznych,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Lech" Sp. z o.o. powstało w 1988 roku i działa z powodzeniem nieprzerwanie na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadamy doświadczenie w generalnym wykonawstwie robót budowlanych w zakresie budowy osiedli mieszkaniowych, obiektów wojskowych, użyteczności publicznej oraz dla potrzeb służby zdrowia i kultu religijnego, a także renowacji zabytków. Prowadzimy również działalność deweloperską w obszarze budownictwa mieszkaniowego.

Przewiń do profilu firmy