Oferta pracy

Specjalista ds. kosztorysowania

Colas Polska

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza ogłaszanych przetargów

  • prowadzenie korespondencji w sprawach związanych z przygotowaniem ofert

  • sporządzanie przedmiarów robót oraz kosztorysów ofertowych

  • terminowa kompletacja dokumentów niezbędnych do przygotowania oferty

  • terminowe przygotowywanie i składanie ofert

  • efektywna współpraca z uczestnikami procesu związanego z przygotowaniem oferty

  • analiza przyjętych do realizacji ofert w trakcie i po rozliczeniu zadania inwestycyjnego

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne wyższe lub średnie

  • umiejętność kosztorysowania w branży budowlanej

  • doświadczenie w wycenie kontraktów infrastrukturalnych (drogowych)

  • umiejętność analizy i oceny dokumentacji projektowej oraz ofert podwykonawców

  • znajomość programu Norma

  • doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne - adekwatne do kompetencji i wyników – wynagrodzenie

  • możliwość intensywnego rozwoju w obszarze realizacji inwestycjimożliwość uzyskania uprawnień budowlanych wykonawczych

  • bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i benefitów

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie. Rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy.

W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Przewiń do profilu firmy