Oferta pracy

Specjalista ds. Kosztorysowania

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wycena robót z branży sanitarnej – głównie ciepłowniczej i wod-kan

  • współpraca z kierownikami budowy w zakresie wycen robót podstawowych i dodatkowych

  • koordynowanie zamówień oraz dostaw materiałów i usług we współpracy z działem zakupów

  • analiza zapytań ofertowych oraz dokumentacji przetargowej pod kątem technicznym

  • współpraca z klientem w celu jak najlepszego dostosowania rozwiązań technologicznych do jego potrzeb i złożenie oferty

  • analiza dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska)

  • doświadczenie w pracy z kosztorysami

  • wiedza z zakresu technologii materiałów preizolowanych

  • umiejętność czytania specyfikacji i dokumentacji technicznej (w tym schematów montażowych sieci)

  • dobra znajomość programów NormaPro, MS Excel

  • umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie

  • skrupulatność i dokładność

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie z wymagającymi i nieszablonowymi sytuacjami

To oferujemy

  • indywidualnie dobrane możliwości rozwoju

  • doświadczony zespół, ciekawe zadania i fajną atmosferę

  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy

  • dodatkowe 4 dni wolne w roku

  • możliwość pracy zdalnej

  • udział w projektach międzyobszarowych

  • opiekę medyczną

  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)

  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

Przewiń do profilu firmy