Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kosztorysowania i ofert

New Construction Concept Sp. z o.o. s. k.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

New Construction Concept to wysokiej jakości generalne wykonawstwo oraz inwestycje deweloperskie klasy Premium. W związku z rozwojem Działu Ofert i Przygotowania Produkcji poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Ofertowanie robót budowlanych do Inwestorów
  • Aktywne poszukiwanie wykonawców na aktualnie prowadzone przez firmę budowy
  • Optymalizacja kosztów budowy
  • Negocjacje warunków zleceń z Zamawiającym na etapie pozyskania kontraktu, z Wykonawcami na etapie realizacji
  • Analiza rynku budowlanego pod kątem aktualizacji bazy inwestorów, wykonawców i cen.

Wymagania:

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu i ofertowaniu robót budowlanych
  • Proaktywność w kontaktach z kontrahentami
  • Znajomość programów komputerowych do kosztorysowania, AutoCAD w zakresie niezbędnym do odczytu danych, Word, Excel
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w Katowicach, w dobrze rozwijającej się firmie z branży budowlanej
  • Rynkowe warunki zatrudnienia
  • Ciekawe i ambitne projekty budowlane
  • Szkolenia i kursy
  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Ogłoszenie archiwalne