Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kosztorysowania i Ofertowania Konstrukcji Stalowych

Smulders Polska Sp. z o.o.O firmie

Smulders Polska Sp. z o.o.

Kolonialna 13A

Chocianów

Smulders Polska Sp. z o. o. jest firmą działającą na rynku konstrukcji stalowych od 2011r .

Produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe budynków niemieszkalnych, przemysłowych i innych, takich jak stadiony, centra logistyczne, hale produkcyjne oraz konstrukcje wież wiatrowych, morskich i lądowych. Nasze konstrukcje wykonywane są dla klientów w Holandii, Belgii, Niemczech, Szwajcarii i wielu innych, na niemal wszystkich kontynentach. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, ponieważ łączą wiedzę i doświadczenie w branży konstrukcji stalowych.

Do pracy w Chocianowie szukamy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty
  • przygotowywanie wycen według standardów wewnątrzzakładowych
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych
  • analiza ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie ustaleń ofertowych
  • tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: średnie techniczne, wyższe lub w trakcie studiów, specjalizacja: budownictwo lub pokrewne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość programu MS Office, AutoCad
  • chęć uczenia się
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy

Dodatkowe atuty:

  • znajomość branży metalowej, materiałoznawstwo
  • mile widziana podstawowa wiedza dotycząca technologii spawalniczej
  • mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy:

  • dynamiczne środowisko pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki do wynagrodzenia
  • miłą atmosferę
  • stabilne zatrudnienie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietna 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str.1)).

Ogłoszenie archiwalne