Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kosztorysowania i Ofertowania Konstrukcji Stalowych

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 16.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MSE Poland to spółka, która powstała z inicjatywy holenderskiego Holdingu, potentata na holenderskim rynku produkcji konstrukcji stalowych GS Staalwerken Groep BV. Historia i doświadczenie grupy GSS sięga już przeszło 50 lat. Aktualnie firma posiada ponad 500 profesjonalnych Pracowników zatrudnionych w 10 zakładach produkcyjnych, zlokalizowanych na terenie Holandii, Belgii oraz w Polsce (Smulders Polska Sp. z o.o.).
    Nasz profesjonalizm budujemy w oparciu o dobrze wykształconą I doświadczona kadrę projektantów. Obliczenia statyczne i dokumentację projektową wykonujemy na licencjonowanym oprogramowaniu Tekla Structures oraz Autodesk Robot Structural Analysis Professional.

    Nasze Biuro projektowe zajmuje się sporządzaniem kompletnej dokumentacji technicznej konstrukcji stalowych obiektów budowlanych i infrastruktury oraz konstrukcji typu offshore. Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich stadiach realizacji, od koncepcji, poprzez projekt budowlany do projektu wykonawczego wraz z rysunkami warsztatowymi.
    Naszym kluczowym potencjałem jest CZŁOWIEK. Ciągłe doskonalenie się, poszerzanie kompetencji oraz dzielenie się wiedzą z zakresu budownictwa jest naszą misją. Dlatego tworzymy dedykowane Pracownikom ścieżki rozwoju, inwestujemy w szkolenia naszej Kadry i umożliwiamy jej pracę w środowisku nowości technologicznych. Takie działania gwarantują nam nieustanny POSTĘP, a także PROFESJONALIZM świadczonych usług.

    Do naszego biura w Zielonej Górze szukamy:
    SPECJALISTA DS. KOSZTORYSOWANIA
    I OFERTOWANIA KONSTRUKCJI STALOWYCH

    Zadania:

    • analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
    • przygotowywanie wycen według standardów wewnątrzzakładowych,
    • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych;
    • analiza ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie ustaleń ofertowych,
    • tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów,
    • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań.

    Oferujemy:

    • dynamiczne środowisko pracy;
    • stabilne zatrudnienie;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe inżynierskie lub technikum, specjalizacja: budowlana lub mechaniczna,
    • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • znajomość branży metalowej, materiałoznawstwo,
    • mile widziana podstawowa wiedza dotycząca technologii spawalniczej,
    • umiejętność sporządzania kalkulacji i budżetów (dodatkowy atut),
    • mile widziane podstawy j. angielskiego.

    Dodatkowe wymagania:

    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • dobra organizacja pracy, sumienność, precyzja,
    • umiejętność współpracy oraz pracy samodzielnej.
    Jeśli spełniasz powyższe wymagania to jesteś tą osobą, której szukamy!
    Nie czekaj i wyślij swój list motywacyjny oraz CV z adnotacją "nazwa stanowiska" klikając przycisk:
    tel. 880-501-402, 511-069-625

    Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).