Oferta pracy

Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania

GREIFBAU SP Z O OO firmie

  • Kraków, Polska
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

GREIFBAU SP Z O O

Kraków

Kraków

Greifbau Sp. z o.o.

Generalny Wykonawca zatrudni pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie przedmiarów oraz pomoc przy wykonywaniu kosztorysów robót ogólnobudowlanych,
  • Sprawdzanie dokumentacji technicznej dla celów ofertowania,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych,
  • Porównywanie i analiza ofert przedstawianych przez podwykonawców i dostawców.
  • Poszukiwanie firm podwykonawczych i dostawców na etapie realizacji inwestycji

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie techniczne, budowlane,
  • Znajomość pakietu MS Office oraz Autocad,
  • Doświadczenie w wykonawstwie mile widziane,
  • Dobra organizacja pracy własnej i współdziałania w zespole

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy