Oferta pracy

Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania

ChemobudowaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza zapytań ofertowych, warunków i materiałów przetargowych oraz dokumentacji technicznej,

  • pozyskiwanie ofert z rynku od podwykonawców i dostawców materiałów,

  • opracowywanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania i złożenia oferty,

  • gromadzenie danych dotyczących wskaźników techniczno - ekonomicznych robót budowlanych, nośników cenowych, wskaźników inflacji, dostawców oraz cen materiałów budowlanych,

  • współudział w opracowywaniu ofert przetargowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu budowlanym,

  • praktyczna umiejętność szacowania kosztów produkcji budowlanej oraz analityczne myślenie,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie kosztorysowania, planowania i budżetowania inwestycji budowlanych,

  • wysoko rozwinięte umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

  • znajomość programów kosztorysowych i środowiska CAD,

  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość ustawy prawa zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań,

  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • pełne ubezpieczenia społeczne od wynagrodzenia,

  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenie Bożonarodzeniowe),

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce,

  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Chemobudowa

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 71-letnią historią działalności.

Przewiń do profilu firmy