Oferta pracy

Specjalista ds. Kosztorysowania i przygotowania produkcji

PPHU SYBIUO firmie

Rekrutacja zdalna

PPHU SYBIU

Głuchów 569

Głuchów (pow. łańcucki)

Specjalista ds. Kosztorysowania
i przygotowania produkcji
Miejsce pracy: Głuchów koło Łańcuta

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
  • przygotowywanie wycen,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych,
  • analiza ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie ustaleń ofertowych,
  • tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów,
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w zakresie przygotowywanie kosztorysów inwestorskich, ofertowych oraz powykonawczych - mile widziane,
  • znajomość programu AutoCAD podstawy, programów biurowych; Excel
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, dokładność.

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • nastawienie na wieloletnią współpracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy