Oferta pracy

Specjalista ds. kosztorysowania i przygotowania produkcji

DEV POLO firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DEV POL Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

SPECJALISTA DS. KOSZTORYSOWANIA
I PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI
Miejsce pracy: cała Polska

Istniejemy na rynku budowlanym od 2003 roku. Prowadząc działalność na terenie całej Polski, ukończyliśmy ponad 300 realizacji w zakresie Generalnego Wykonawstwa i kompleksowego zarządzania Procesem Inwestycyjnym.

Główne obszary działalności firmy Dev Pol Sp. z o.o.: to kompleksowa budowa oraz modernizacja stacji paliw i lokali gastronomicznych na terenie całej Polski, budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo przemysłowe, a także remonty i modernizacja lokali usługowych.

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
  • przygotowywanie wycen,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych,
  • analiza ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie ustaleń ofertowych,
  • tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów,
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,
  • miejsce pracy: Wrocław.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • doświadczenie w zakresie przygotowywanie kosztorysów inwestorskich, ofertowych oraz powykonawczych - mile widziane,
  • znajomość programu kosztorysowego NORMA PRO, AutoCAD, programów biurowych; exel (MS OFFICE),
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, dokładność.

Oferujemy:

  • atrakcyjną i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • nastawienie na wieloletnią współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • program szkoleń,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy