Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kosztorysowania

  • Kobylarnia (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 18.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kobylarnia (pow. bydgoski)
    Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A.

    Opis stanowiska:

    Głównymi zadaniami osoby na tym stanowisku będzie:

    • Przygotowywanie kosztorysów robót budowlanych;
    • Wyszukiwanie korzystnych rozwiązań technologicznych i materiałowych;
    • Przedmiarowanie robót budowlanych – drogowych i/lub branżowych z wykorzystaniem narzędzi AutoCAD;
    • Prowadzenie baz danych dotyczących zapytań ofertowych i przygotowywanie ofert;
    • Kontakt z dostawcami i podwykonawcami;
    • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy.

    Wymagania:

    • Studia wyższe (specjalizacja w budownictwie drogowym- mile widziane ) lub ukończone technikum budowlane, poparte doświadczeniem praktycznym na budowie;
    • Doświadczenie w pracy na budowie – infrastruktura drogowa mile widziane;
    • Znajomość zasad kosztorysowania;
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, sumienność i dokładność;
    • Umiejętność planowania i optymalizacji procesów;
    • Dobra znajomość branży budowlanej;
    • Biegła obsługa komputera (oprogramowanie MS Office); MS Excel- warunek konieczny;
    • Minimum roczne doświadczenie w zakresie kosztorysowania;
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego;
    • Pracę w biurze;
    • Pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną;
    • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji;
    • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez PBDiM KOBYLARNIA S.A. z siedzibą w Kobylarni."