Oferta pracy

Specjalista ds. kosztorysowania - konstrukcje stalowe

UNIHUT S.A.O firmie

  • Jacka Jezierskiego 7
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

UNIHUT S.A.

Jacka Jezierskiego 7

Kraków

UNIHUT Spółka Akcyjna posiada ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), energetycznej, piecowej, oraz elektrycznej. Firma dysponuje szeroką, wyspecjalizowaną, wyposażoną w profesjonalny sprzęt kadrą inżynieryjno-techniczną o wysokich kwalifikacjach zawodowych potwierdzonych przez jednostki notyfikowane: Urząd Dozoru Technicznego, Transportowego Dozoru Technicznego, Fosbel Ceramic Technologies, Fib Services International, TÜV Rheinland.

Naszą dewizą jest rzetelność i profesjonalizm, które dla każdego Klienta naszej firmy oznacza pełną gwarancję jakości produkowanych wyrobów i świadczonych usług, a dla wszystkich naszych Kontrahentów solidną, partnerską współpracę.

Poszukujemy osób z doświadczeniem, nastawione na samodzielną i efektywną pracę.

www.unihut.pl

Firma UNIHUT S.A. posiadająca wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), energetycznej i elektrycznej poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. kosztorysowania (konstrukcje stalowe)

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie kosztorysów ofertowych - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen produktów – konstrukcje stalowe
  • Wyliczanie kosztów materiałowych, czasu operacji i kosztów roboczogodzin
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Kontakt z działem Produkcji
  • Prowadzenie ewidencji otrzymanych zapytań ofertowych
  • Opracowanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych w ścisłej współpracy z Wydziałami Spółki
  • Współpraca z kosztorysantami Spółki w branży mechanicznej jak również obróbki skrawaniem

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie z branży stalowej
  • Znajomość programu AutoCad 2D/3D
  • Umiejętność tworzenia kalkulacji kosztorysowej
  • Umiejętność czytania i wykonywania dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, samodzielność, kreatywność

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy