Oferta pracy

Specjalista ds. kosztorysowania

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie kosztorysów ofertowych i realizacyjnych w zakresie budownictwa infrastrukturalnego oraz kubaturowego

  • Tworzenie wycen prac budowlanych z wykorzystaniem systemów prefabrykacji

  • Wykonywanie zestawień porównawczych alternatywnych rozwiązań technicznych

  • Prowadzenie bazy cenowej robót budowlanych oraz systemów prefabrykacji stosowanych w budownictwie

  • Współpraca z ośrodkami badawczymi w celu wypracowania niezbędnych standardów technicznych i dalszego rozwijania technologii prefabrykacji z betonu cementowego

Nasze wymagania

  • Min. 3 lat doświadczenia w przygotowaniu wycen prac budowlanych

  • Wykonywanie zestawień kosztowych w tym porównawczych - preferowane budownictwo tradycyjne vs. budownictwo z zastosowaniem prefabrykacji

  • Uczestnictwo w procesie inwestycyjnym w roli specjalisty ds. kosztorysowania

  • Znajomość procesu inwestycyjnego w budownictwie kubaturowym i infrastrukturalnym

  • Mile widziane uprawnienia budowlane w branży budownictwa

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie min. B1

  • Znajomość systemów do kosztorysowania

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Umiejętność budowania relacji biznesowych i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Terminowość i zaangażowanie

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach -podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole

  • Praca w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika

  • Możliwość awansu lub przebranżowienia - każdy pracownik może wziąć udział w naszych rekrutacjach wewnętrznych,

  • Niezbędne narzędzia pracy i praca z nowoczesnymi technologiami,

  • Wsparcie w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach życiowych i zdrowotnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Lafarge Cement S.A.

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Przewiń do profilu firmy

Segment: LafargeHolcim Engineering