Oferta pracy

Specjalista ds. kosztorysowania

ZUE S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dokumentacji projektowej lub opisu określającego rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót wynikających z inwentaryzacji i wymogów Zamawiającego w zakresie obiektów kubaturowych,

  • ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych nie określonych w dokumentacji projektowej, a mających wpływ na wysokość ponoszonych kosztów przy realizacji robót budowlanych,

  • rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, dokonywanie wyboru najkorzystniejszej cenowo i zakresowo oferty podwykonawcy/dostawcy/ usługodawcy,

  • formułowanie pytań dotyczących dokumentacji technicznej do inwestorów,

  • przygotowywanie wycen do przetargów, aktualizację baz danych,

  • samodzielne wykonanie przedmiarów do wycen podstawie dokumentacji projektowej,

  • sprawdzanie kalkulacji opracowanych podwykonawców na etapie przygotowania ofert,

  • współpracę z innymi działami,

  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia średniego / wyższego technicznego,

  • znajomości zasad kosztorysowania prac,

  • doświadczenia w sporządzaniu kosztorysów w ramach infrastruktury linowej,

  • co najmniej roku doświadczenia w pracy na budowie w budownictwie ogólnym,

  • doświadczenia w rozsyłaniu i odpowiadaniu na zapytania ofertowe,

  • umiejętności formułowania logicznych pytań dot. dokumentacji technicznej,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (MS Project),

  • umiejętności kosztorysowania za pomocą programu kosztorysowego - mile widziane,

  • uprawnień budowalnych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń - mile widziane,

  • znajomości ustawy prawa zamówień publicznych - mile widziane,

  • znajomości j. angielskiego – mile widziane,

  • znajomości AUTOCAD - mile widziane,

  • komunikatywności,

  • zorientowania na cel,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • dyspozycyjności – gotowości do pracy w delegacji

To oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie, stabilność, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia zawodowe

  • karta multisport

  • zakwaterowanie na kontrakcie

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

ZUE S.A.

ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej. Przedmiot działalności spółki obejmuje także świadczenie usług bieżącego utrzymania systemów infrastruktury miejskiej tj. torowisk i trakcji, systemów zasilania oraz oświetlenia.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy