Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kosztorysowania

  • Łódź, łódzkie
  • 92-516, Puszkina 78, 92-516 Łódź, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 06.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ERBUD INDUSTRY CENTRUM

    Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
    i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

    Poszukuje osób zainteresowanych na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Przyjmowanie i opracowywanie zapytań ofertowych, kosztorysowanie w zakresie prac montażowo-spawalniczych w oparciu o programy RODOS, KNR-y i NORMA
    • Analiza techniczna i przedmiarowa dokumentacji projektowej
    • Pozyskanie i analiza ofert dostawców pod względem cenowym oraz zgodności z technicznymi założeniami projektowymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe, mogą być osoby studiujące (mechanika, energetyka, budowa maszyn lub pokrewne)
    • Doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i ofertowaniu w branży
    • Znajomość rysunku technicznego

    Mile widziane:

    • Doświadczenie przy bezpośredniej realizacji projektów
    • Podstawowa wiedza z zakresu spawalnictwa
    • Znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    GRUPA ERBUD jest społecznie odpowiedzialna, dlatego w 2015 powołana została Fundacja ERBUD Wspólne wyzwania im. Eryka Grzeszczaka, która pomaga w usamodzielnianiu wychowanków domów dziecka