Specjalista ds. kosztorysowania

Copco Plus Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma COPCO Plus Sp. z o.o. zatrudni

Obowiązki:

  • Sporządzanie przedmiarów, kalkulacji, kosztorysów, wycen materiałów i robocizny instalacji elektrycznych.
  • Analiza dokumentacji projektowej.
  • Pozyskiwanie i weryfikacja ofert niezbędnych do wycen kontraktów od dostawców oraz podwykonawców.
  • Wsparcie techniczne w negocjacjach kontraktowych.
  • Aktualizacja cen materiałów oraz najmu sprzętu.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w kosztorysowaniu robót elektrycznych.
  • Znajomość systemów bezpieczeństwa pożarowego i technicznego.
    oraz ogólnie pojętej branży elektrycznej.
  • Dobra znajomość programu MS Excel.
  • Dobra znajomość programu do kosztorysowania typu Norma.
  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD.

Oferta:

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne zarobki.
  • Praca na terenie woj. Śląskiego – Imielin.
  • Umowa o prace.
  • Godziny pracy: 7-15.
  • Możliwość szkoleń.
  • Narzędzia pracy: NORMA, Pakiet Office.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Copco Plus Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Copco Plus Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Firma COPCO jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie niskich napięć oraz sieci elektroenergetycznych średnich napięć. Nasze 10 letnie doświadczenie w robotach elektroinstalacyjnych, montażu szynoprzewodów, serwisu wykonanych instalacji, stawia nas w czołówce firm tej branży. Naszą specjalnością stały się instalacje elektryczne hal magazynowo-produkcyjnych, instalacje przemysłowe, obiekty handlowe, stacje trafo, linie SN. Obecnie nasz zespół poszerzył się o dział prefabrykacji rozdzielnic.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy