Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kosztorysowania robót budowlanych

KALTER Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznej i przedmiarów robót, sprawdzanie dokumentacji technicznej pod kątem kompletności, właściwości zastosowanych rozwiązań projektowych, prawidłowości opracowanych przedmiarów robót;

  • Opracowanie przedmiarów, wycen i kosztorysów na podstawie otrzymanej dokumentacji projektowej;

  • Przygotowywanie ofert na wykonanie inwestycji w ogłoszonych przetargach publicznych

  • i niepublicznych, jak i zleconych w systemie bezprzetargowym;

  • Analiza projektów pod kątem możliwości wprowadzenia zmian mających na celu zmniejszenie kosztów realizacji inwestycji;

  • Międzybranżowa koordynacja wycen;

  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych z Inwestorem,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu obiektów kubaturowych,

  • Umiejętność analizy projektów budowlanych i ich koordynacji międzybranżowej;

  • Dobrą znajomość AutoCAD; Exell, ZWCad, DraftSight, NormaPro, itd,

  • Zdolności analityczne i konsekwencję w realizacji założonych celów,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne niezbędne przy negocjacjach,

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia w młodym i kreatywnym zespole, ceniącym sobie przyjazną atmosferę i partnerskie relacje,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • System motywacyjny uzależniony od efektów pracy;

  • Prywatną Opiekę Medyczną