Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kosztorysowania Robót Budowlanych

Telka Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie kalkulacji cenowych, kosztorysów

  • wyszukiwanie, ofertowanie i weryfikacja wycen dostaw materiałów i usług budowlanych

  • analiza dokumentacji projektowej i przetargowej

  • przygotowywanie ofert do przetargów

Nasze wymagania

  • samodzielności i umiejętności organizacji pracy

  • minimum rocznego doświadczenia w kosztorysowaniu

  • mile widziana umiejętność kosztorysowania branż

  • zainteresowania długotrwałą współpracą

  • znajomości oprogramowania AutoCAD

  • znajomości oprogramowania Norma

  • znajomości procesów z zakresu robót budowlanych

  • umiejętności czytania dokumentacji projektowej

  • umiejętności obsługi programów z pakietu Office

  • orientacji w rynku podwykonawców i dostawców usług i materiałów

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Udział w realizacji ciekawych projektów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzi pracy,