Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kosztorysowania Robót Budowlanych

Telka Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie kalkulacji cenowych, kosztorysów
  • wyszukiwanie, ofertowanie i weryfikacja wycen dostaw materiałów i usług budowlanych
  • analiza dokumentacji projektowej i przetargowej
  • przygotowywanie ofert do przetargów

Nasze wymagania

  • samodzielności i umiejętności organizacji pracy
  • minimum rocznego doświadczenia w kosztorysowaniu
  • mile widziana umiejętność kosztorysowania branż
  • zainteresowania długotrwałą współpracą
  • znajomości oprogramowania AutoCAD
  • znajomości oprogramowania Norma
  • znajomości procesów z zakresu robót budowlanych
  • umiejętności czytania dokumentacji projektowej
  • umiejętności obsługi programów z pakietu Office
  • orientacji w rynku podwykonawców i dostawców usług i materiałów
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Udział w realizacji ciekawych projektów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzi pracy,

Specjalista ds. Kosztorysowania Robót Budowlanych, Białystok