Ta oferta pracy jest nieaktualna od 244 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kosztorysowania Robót Elektrycznych i Ofertowania

  • Włoszczowa, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZPUE S.A. od 28 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy krajowym liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

    Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Włoszczowa

    Kluczowe zadania:

    • Sporządzenie kosztorysów/wycen robót elektrycznych na podstawie wykonanych przedmiarów oraz dokonanej wizji lokalnej;
    • Sporządzanie harmonogramów robót na podstawie dokumentacji technicznej, odbytej wizji lokalnej, sporządzonych wycen.

    Nasze wymagania:

    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej elektrycznej i teletechnicznej;
    • Umiejętność sporządzania przedmiarów robót na podstawie dokumentacji technicznej;
    • Dobra znajomość obsługi programów kosztorysowych NORMA, ZUZIA;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu robót elektrycznych.

    Co oferujemy:

    • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o zasięgu międzynarodowym;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
    • Zdobycie cennego doświadczenia i nowych kompetencji;
    • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
    • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole.
    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie za pomocą przycisku Aplikuj
    bottom
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.VIII. 1997 r. o ochronie danych osobowych” .(Dz. U. Nr 133, poz. 833).