Specjalista ds. kosztorysowania robót energetycznych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPIE, z pasją pomagamy osiągać sukces
    SPIE Elbud Gdańsk S.A. należy do jednej z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej.

    Należymy do Grupy SPIE SAG - jednego z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki:

    • sporządzanie szczegółowych kosztorysów do ofert, zleceń, umów na podstawie KNR-ów
    • sporządzanie wycen według kalkulacji indywidualnej
    • sporządzanie kosztorysów i analiz na roboty dodatkowe w trakcie trwania budowy
    • sporządzanie dokumentów przetargowych na opracowywanie ofert
    • prowadzenie i koordynacja działań związanych z opracowaniem dokumentacji ofertowej
    • analiza dokumentacji techniczno – ekonomicznej i wypracowanie założeń kosztorysowych
    • wysyłanie do oferentów zapytań ofertowych na podstawie specyfikacji ofertowej
    • zbieranie materiałów i sporządzenie dokumentów przetargowych, uczestniczenie w wizjach lokalnych na obiektach budowanych lub oferowanych w celu przygotowania wycen

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne kierunkowe (elektryczne, energetyczne)
    • doświadczenie w kosztorysowaniu robót w obszarze budowy linii i stacji elektroenergetycznych SN/WN, linii kablowych WN i SN
    • znajomość branży elektrycznej, energetycznej, budowlanej
    • znajomość programów MS Office (Word, Excel), Norma Pro
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • zdolności analityczne oraz samodzielność w działaniu

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dużej firmie
    • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • elastyczne godziny pracy
    • pakiet socjalny (karta sportowa, bilety do kina/teatru, świadczenie urlopowe, karta podarunkowa na święta oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci)
    • prywatną opiekę medyczną
    • dobrą lokalizację biura (parking)
    • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając na przycisk APLIKUJ:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ich niepodanie uniemożliwi przeprowadzenie prawidłowego procesu rekrutacyjnego.

    Administratorem danych osobowych jest SPIE Elbud Gdańsk S.A. z siedzibą w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej, 80-557 Gdańsk. Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy za pośrednictwem adresu email: [email protected]

    Odbiorcami danych będą osoby prowadzące proces rekrutacji w Spółce. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy.

    Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Każdy może wnieść skargę do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w danym państwie w przypadku uznania, że administrator danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

    Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.