Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kosztorysowania robót sanitarnych

KOME POLSKA sp. z o.o.O firmie

5 0008 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentacji przetargowej,

  • szczegółowa analiza dokumentacji technicznej,

  • sporządzanie koncepcji oraz optymalizacja rozwiązań projektowych na etapie składania oferty,

  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót,

  • wysyłanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert,

  • negocjacje z podwykonawcami,

  • współpraca z działem realizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów na kierunku inżynieria środowiska,

  • biegła znajomość obsługi programów AutoCad oraz Norma Pro,

  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i/lub doświadczenie na budowie (mile widziane doświadczenie w realizacji kubaturowych obiektów wielkopowierzchniowych w systemie „zaprojektuj i wybuduj”),

  • znajomość rynku producentów, dostawców i podwykonawców branży sanitarnej,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • umiejętność równoczesnej pracy przy kilku różnych projektach.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w oparciu o dogodną formę współpracy,

  • pracę w zgranym Zespole, partnerskie podejście oraz możliwość dalszego rozwoju w Firmie,

  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,

  • dodatkowe benefity tj. prywatną opiekę medyczną,

  • owocowe wtorki, pyszną kawę oraz bogaty wybór herbat,

  • pracę w biurze zlokalizowanym przy Metrze Wilanowska.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

KOME POLSKA sp. z o.o.

Kome Polska Sp. z o.o. zajmuje się generalnym wykonawstwem obiektów budowlanych, szczególnie budynków przemysłowych, magazynowych i użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w inwestycjach typu "zaprojektuj i wybuduj", gdzie w ramach jednej kompleksowej umowy, opracowujemy projekt, załatwiamy wszystkie formalności i realizujemy obiekt pod klucz.

Siedziba Firmy mieści się w Warszawie, a inwestycje prowadzone są na terenie całego kraju oraz poza granicami. Od rozpoczęcia działalności w 2006 roku, zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy obiekty o łącznej powierzchni ponad 400.000 m2. Posiadamy własne biuro projektowe, w którym pracuje Zespół doświadczonych architektów, konstruktorów, projektantów instalacji i kosztorysantów.

Przewiń do profilu firmy