Oferta pracy

Specjalista ds. Kosztorysowania

E.ON Foton

E.ON Foton

Wilhelma Konrada Roentgena 7

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów i wycen robót w zakresie instalacji OZE,

  • Dobór rozwiązań (pre-design),

  • Uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych,

  • Opracowanie kosztorysów instalacji elektrycznych,

  • Składanie zapytań ofertowych, analiza ofert.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrycznym/odnawialne źródła energii,

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość programów MS Office, AutoCAD, mile widziany PVSOL,

  • Umiejętność samodzielnego kosztorysowania robót elektrycznych z branży OZE oraz przedmiarowania robót budowlano-montażowych z zakresu fotowoltaiki, przyłączy, ładowarek EV,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Benefity (opiekę medyczną, kartę multisport),

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,

  • Super atmosferę opartą na partnerskich relacjach,

  • Realną możliwość rozwoju - firma się rozwija i my razem z nią.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne