Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kosztów

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Marvipol Development S.A. jest jednym z wiodących polskich deweloperów, którego akcje są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka prowadzi działalność – za pośrednictwem spółek celowych – w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty.

    Rodzimym i podstawowym rynkiem prowadzenia przez Marvipol Development działalności w segmencie mieszkaniowym jest Warszawa, gdzie Marvipol w ciągu ponad 20 lat zbudował mocną pozycję i rozpoznawalną markę, kojarzoną z ponadczasową architekturą, kompleksowym zagospodarowaniem terenu oraz wysoką jakością i solidnością wykonania. Od 2017 r. Spółka jest obecna również w Gdańsku. W ramach segmentu magazynowego Marvipol od 2015 r realizuje inwestycje zlokalizowane nie tylko w aglomeracji warszawskiej, ale i w innych atrakcyjnych regionach kraju.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy
    aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • Udział w komisjach przetargowych.
    • Przygotowywanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych.
    • Sporządzanie zestawień otrzymanych ofert i ich analiza.
    • Współpraca z kierownikami projektów mieszkaniowych i biurowych.
    • Weryfikacja dokumentacji projektowej.
    • Sporządzanie przedmiarów robót.
    • Przygotowywanie wycen.
    • Tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów.

    Wymagania:

    • Znajomość rynku budowlanego Generalnych Wykonawców i podwykonawców.
    • Minimum 5 letnie doświadczenie w dziale ofertowania lub zakupów Generalnego Wykonawcy.
    • Znajomość technologii wykonywania prac budowlanych.
    • Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji projektowej.
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe budownictwo.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Bardzo dobra organizacja pracy.
    • Dokładność, sumienność, zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
    • Współpracę z doświadczonym zespołem.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informacje dodatkowe na temat ogłoszeniodawcy: www.marvipol.pl

    Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.
    Prosimy o dołączenie i podpisanie poniżej aplikacji następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Marvipol Construction Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
    bottom