Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kosztów i Raportowania

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PROMA POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach zatrudni osobę do pracy
    o następujących kwalifikacjach na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tychy

    Obowiązki:

    • Przygotowanie, wykonanie i monitorowanie transakcji CO w SAP
    • Zapewnienie terminowego miesięcznego zamykania rachunków kosztów
    • Przygotowanie miesięcznych zestawień i raportów
    • Utrzymanie efektywnych kanałów komunikacji, w celu zapewnienia właściwego, monitorowania kosztów, koordynację działań naprawczych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane: rachunkowość, finanse, ekonomia
    • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość j. włoskiego
    • Doświadczenie w obszarze rachunku kosztów/controllingu
    • Doświadczenie z SAP CO (rachunek kosztów, księga materiałów, analiza rentowności)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
    • Dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
    • Wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności
    • Możliwość nieustannego rozwoju zawodowego, szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • System Benefit, możliwość nauki języków obcych

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. angielski oraz j. polskim
    za pośrednictwem portalu.

    Klauzula podawana pod ogłoszeniem o pracę:

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Proma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach (43-100), ul. Murarskiej 17. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

    Przesłanie do Proma Poland Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Proma Poland Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Klauzula informacyjna przesyłana w mailu potwierdzającym przyjęcie aplikacji. Poniżej proponowana treść maila.

    Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i zainteresowanie pracą w Proma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach (43-100), ul. Murarskiej 17.

    Przesłane dokumenty przeanalizujemy pod kątem wymagań i kompetencji jakich oczekujemy na oferowanym stanowisku pracy.

    Będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.

    Poniżej znajdziesz informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Proma Poland Sp. z o.o..

    1) Administratorem Twoich danych osobowych jest Proma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach (43-100), ul. Murarskiej 17.
    2) Proma Poland Sp. z o.o. wyznaczyła inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail [email protected] w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Twoich danych osobowych.
    3) Twoje dane osobowe zawarte w aplikacji o pracę będą przetwarzane:
    a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Proma Poland Sp. z o.o.;
    b) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda;
    c) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda;
    d) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Proma Poland Sp. z o.o. – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Proma Poland Sp. z o.o..
    4) Twoje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Proma Poland Sp. z o.o. w związku z prowadzeniem procesów rekrutacji, takim jak agencje rekrutacyjne, a także dostawcom systemów informatycznych i usług IT.
    5) Twoje dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia aktualnego procesu rekrutacji i wyboru kandydata lub kandydatów przez Proma Poland Sp. z o.o., a w zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody – do jej wycofania, przy czym w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres 24 miesięcy od chwili wyrażenia zgody. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Proma Poland Sp. z o.o.. Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa, w tym przepisami o rachunkowości.
    6) Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Proma Poland Sp. z o.o. prosi o wycofywanie zgód drogą pisemną lub elektroniczną.
    7) Przysługuje Ci prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.
    8) Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa.
    9) Twoje dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
    10) Podanie danych osobowych jest wymagane przez Kodeks pracy. Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Twojej kandydatury w procesie rekrutacyjnym. W zakresie danych niewymaganych Kodeksem pracy podanie danych jest dobrowolne.
    11) Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Proma Poland Sp. z o.o. dostępnych jest w sekcji Polityka Przetwarzania Danych.

    Klauzula zgody na przyszłe rekrutacje:

    ð  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Proma Poland Sp. z o.o. zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.