Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kosztów

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Geo Medical Sp. z o.o.

    poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse),
    • Doświadczenie zawodowe, w tym min. 2 lata na samodzielnym stanowisku,
    • Atutem będzie doświadczenie w sektorze opieki zdrowotnej
    • Znajomość programu MS Office, w szczególności biegła znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
    • Obsługa programów księgowych,
    • Znajomość w zakresie: rozliczanie kosztów, opracowywanie wskaźników
    • Wiedza z zakresu pełnej księgowości,
    • Zdolności analityczne,
    • Samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, systematyczność,
    • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

    Opis stanowiska:

    • Stworzenie i wdrożenie procedur z zakresu analizy kosztów,
    • Sporządzanie analiz i rozliczeń,
    • Wycena kosztów wykonywanych procedur medycznych,
    • Dokonywanie analiz opłacalności świadczonych usług medycznych, wykazywanie optymalnych cen w tym zakresie
    • ustalanie zyskowności dla poszczególnych procedur medycznych
    • przygotowywanie wskaźników do rozliczeń kosztów

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
    Osoby zainteresowane rekrutacją prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej poniższą klauzulę.

    Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. – Dz.U. z 2016 r., poz. 922):

    - wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych przez
    Geo Medical Sp. z o.o. ul. Głowackiego 10, 30-085 Kraków jako administratora danych osobowych, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji, jak również po jej zakończeniu, w tym na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych;

    - wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom powiązanym z
    Geo Medical Sp. z o.o. ul. Głowackiego 10, 30-085 Kraków, kapitałowo, organizacyjnie lub osobowo do celów związanych z procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi przez te podmioty obecnie lub w przyszłości;

    - oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.