Specjalista ds kosztów logistyki

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. – firma zajmująca się spedycją międzynarodową lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem i dystrybucją towarów, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k. Wrocławia

    Rodzaj pracy: umowa o pracę

    Obowiązki:

    • rozliczanie faktur sprzedażowych/ zakupowych
    • monitorowanie stawek logistycznych
    • współpraca z zespołem logistyki
    • zarządzanie przepływem dokumentów
    • analiza zysków/ problemów operacyjnych
    • monitorowanie wskaźników KPI
    • raportowanie miesięcznych wyników do menedżerów

    Wymagania:

    • minimum 1 - 2 lata doświadczenia w logistyce / finansach
    • bardzo dobra dbałość o szczegóły
    • biegły angielski w mowie i piśmie
    • dobre umiejętności analityczne
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość pracy w programie SAP będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • prywatną opiekę medyczną
    • kartę Multisport
    • praca w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole,

    Prosimy o wysłanie CV w języku angielskim.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PANTOS LOGISTICS Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

    Informujemy, że Administratorem danych jest PANTOS LOGISTICS Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne