Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kosztów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VanityStyle Sp. z o.o. od 10 lat specjalizuje się z nowatorskich rozwiązaniach z zakresu pozapłacowych świadczeń motywacyjnych, które dla każdego pracodawcy są doskonałym narzędziem do budowania zaangażowania oraz zadowolenia pracowników, a także wzmacniania ich więzi z organizacją.

    Mamy zgrany zespół ambitnych, młodych (także duchem!) specjalistów, w którym zawdzięczamy stworzenie najatrakcyjniejszych programów motywacyjnych z obszaru sportu i rekreacji (karty FitProfit i FitSport) oraz kultury (kupony biletowe QltraProfit i CinemaProfit), a także programu rabatowego GetProfit.

    Dołącz do nas już dziś! Jesteśmy laureatem prestiżowego wyróżnienia - Pracodawca Roku 2017.

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
    • Dekretowanie dokumentów księgowych w wewnętrznym systemie obiegu dokumentów księgowych
    • Przygotowywanie raportów zleconych przez Managera Działu
    • Wystawianie not korygujących oraz prowadzenie ich ewidencji
    • Sporządzanie bieżących zestawień dokumentów
    • Kontakt z Partnerami / Dostawcami Spółki w zakresie poprawności wystawionych dokumentów księgowych
    • Współpraca z innymi działami firmy
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
    • Podstawowa znajomość przepisów z zakresu VAT/rachunkowości  (warunek konieczny!)
    • Doświadczenie w rachunkowości mile widziane
    • Biegła obsługa komputera (w tym pakiet MS Office lub oraz urządzeń biurowych)
    • Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy
    • Umiejętność organizacji pracy
    • Samodzielność
    • Chęć dalszego rozwoju osobistego

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie należącej do grona liderów w swojej branży
    • Stabilne zatrudnienie
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełny etat
    • Możliwość poszerzania wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji
    • Atrakcyjny system świadczeń pozapłacowych (w tym karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, karty okolicznościowe,  platforma do nauki j. angielskiego, owocowe wtorki i inne)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.