Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kredytów Detalicznych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Meritum Bank ICB Spółka Akcyjna to dynamicznie rozwijający się bank, opierający swoją przewagę konkurencyjną na nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązaniach finansowych dla klientów detalicznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Na początku działaliśmy głównie jako bank internetowy, a obecnie dynamicznie rozbudowujemy sieć placówek własnych i partnerskich. Aby wprowadzić nasz Bank w nowy etap rozwoju, poszukujemy pełnych energii profesjonalistów, których świeżość spojrzenia oraz otwartość umysłu przyczynią się do realizacji strategii Meritum Banku.

    W związku z rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Czekamy na Ciebie w Meritum Banku!
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr. Ref.: KD/02/2015
    Czekamy na Ciebie w Meritum Banku

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój oferty produktowej oraz procesów sprzedażowych w zakresie kredytu gotówkowo-konsolidacyjnego.
    • Samodzielne prowadzenie projektów oraz koordynowanie działań poszczególnych komórek Banku w obszarze wprowadzania nowych produktów i usprawnień w już istniejących produktach.
    • Przygotowywanie kart produktowych dla nowych produktów.
    • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie implementacji i obsługi produktów.
    • Współpracowanie przy opracowywaniu kampanii oraz konkursów sprzedażowych.
    • Aktualizacja i przygotowywanie dokumentacji kredytowej oraz instrukcji wewnętrznych.
    • Monitorowanie rynku produktów pod kątem możliwej implementacji innowacyjnych produktów kredytowych w Banku.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w zgranym zespole.
    • Możliwość realnego wpływu na biznes.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe.
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy w Banku.
    • Dobra znajomość MS Office (w szczególności: Excel, Power Point).
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Bardzo dobra organizacja pracy.
    • Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków.
    • Dokładność i rzetelność.
    W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meritum Bank ICB SA danych osobowych zawartych w mojej aplikacji  w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz. 883 z 1997 r.). Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie. Wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych przez Meritum Bank ICB SA w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

    * niepotrzebne skreślić/ usunąć

    Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez Meritum Bank ICB SA z siedzibą w Gdańsku przy  ul. Piastowska 7 wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania i żądania usunięcia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.