Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kredytów gotówkowych i ratalnych

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    7-DKP-SKR-1114
    Miejsce pracy: Łódź

    Główne obowiązki

    • opracowywanie i rozwijanie value proposition produktów ratalnych
    • nawiązywanie kontaktów i współpraca z partnerami zewnętrznymi zainteresowanymi ratalnym finansowaniem zakupów
    • monitorowanie i analiza trendów rynku, ofert konkurencji oraz zmian regulacyjnych
    • monitorowanie wyników sprzedażowych, finansowych oraz przebiegu procesów w kanałach sprzedaży
    • przygotowywanie i planowanie działań promocyjnych
    • udział w projektach wewnętrznych

    Oczekiwania

    • wykształcenie wyższe: preferowane kierunki ekonomiczne
    • doświadczenie w sprzedaży lub wsparciu sprzedaży produktów niehipotecznych
    • wiedza z zakresu produktów kredytowych, procesów bankowych oraz marketingu
    • zdolność analizowania danych i wyciągania na ich podstawie wniosków oraz podejmowania decyzji biznesowych
    • umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na nowe wyzwania
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej
    • możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
    • możliwości rozwoju w ramach grupy mBanku
    • atrakcyjny pakiet benefitów płacowych oraz pozapłacowych

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl

    bottom