Oferta pracy

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

INPLUS HOME sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i analiza kredytowa Klientów firmy

  • współpraca z bankami i pozyskiwanie kredytów

  • kompletowanie dokumentacji Klienta

  • aktywny udział w rozwoju firmy

  • pozyskiwanie nowych Klientów

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych

  • znajomość branży bankowej oraz aktualnej wiedzy na temat ofert kredytowych banków

  • aktywna współpraca z bankami

  • umiejętność budowania oraz utrzymania profesjonalnych relacji z klientami

  • dyspozycyjność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

  • ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia)

  • stałą bazę Klientów

  • pracę z kreatywnym zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy

INPLUS HOME sp. z o.o.

INPLUS Home jest firmą specjalizującą się w zakupie, generalnym remoncie i sprzedaży profesjonalnie przygotowanego mieszkania dla nowego Właściciela. Nasza główna dewiza opiera się na spełnianiu marzeń o pięknym, funkcjonalnym i komfortowym mieszkaniu do zamieszkania od zaraz lub przeznaczenia go pod wysokoprocentową inwestycję.

Przewiń do profilu firmy