Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

Experci24.pl

4 0008 000 brutto / mies.
  • Piekary 16, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Piekary 16

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dokumentacji kredytowej w formie papierowej oraz elektronicznej

  • Bieżący kontakt z Klientami przekazanymi przez Ekspertów Finansowych

  • Kontakt i współpraca z pracownikami banków oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w branży kredytowej lub w banku przy obsłudze procesów kredytowych

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi co najmniej trzech systemów do obsługi wniosków (np. PlatinLight, Uniflow, Millenet, Asgard, Ratatu itp.) lub doskonała obsługa jednego z nich

  • Naturalna umiejętność tworzenia pozytywnych relacji z Klientami i współpracownikami

  • Systematyczność oraz umiejętność analitycznego myślenia

  • Zaangażowanie oraz chęć rozwoju zawodowego

  • Pracowitość, zaangażowanie, lojalność oraz optymistyczne podejście do świata

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat z największymi podmiotami w branży

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Współpracę z Ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej

  • Przyjazną, rodzinną i motywującą atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Kartę Multisport oraz dodatki motywacyjne

O nas

Experci24 to jedna z największych Kancelarii Finansowych, świadcząca usługi w zakresie pozyskiwania źródeł finansowania w postaci kredytów hipotecznych, pożyczek oraz prywatnego kapitału, głównie na terenie Wielkopolski.

W związku z dalszym rozwojem Firmy, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalista ds. kredytów hipotecznych.