Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych w Departamencie Operacji

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie i generowanie aneksów do umów kredytowych na podstawie decyzji kredytowych i/lub wniosków Klientów Banku
  • Wprowadzanie do systemów operacyjnych decyzji, wniosków i postanowień aneksów do umów kredytowych
  • Przygotowywanie zaświadczeń i opinii o kredytach
  • Wystawianie promes kredytowych, polis ubezpieczeniowych, dokumentów sądowych
  • Uruchamianie kredytów oraz rejestracja zabezpieczeń w systemach Banku
  • Weryfikacja dodatkowej dokumentacji kredytowej – w tym polis ubezpieczeniowych, aktów notarialnych, odpisów księgi wieczystej
  • Obsługa operacyjna oraz księgowa kredytów, w tym przeprowadzanie korekt i reklamacji

Nasze wymagania

  • Znajomość bankowych systemów operacyjnych i księgowych (np.: ICBS, def 300)
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją kredytową (umowy kredytowe, umowy zabezpieczeń)
  • Samodzielność i dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym w godz. 8:00 – 18:00)

Mile widziane

  • Osoby z doświadczeniem w pracy w oddziale bankowym lub w back office banku

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji
  • System premii miesięcznych uzależnionych od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.

Aktualne oferty pracodawcy
req2219

Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych w Departamencie Operacji, Stanisława Żaryna 2A, Mokotów, Warszawa