Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych

Ardea Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie Klienta w procesie pozyskania kredytu hipotecznego w oparciu o bardzo wysokie standardy jakości obsługi klienta

  • Utrzymywanie relacji z klientem, budowanie zaufania do Specjalisty i marki Ardea poprzez profesjonalizm usług, rzetelność i sprawność w obsłudze klienta, regularny kontakt, realizację zobowiązań, dzielenie się wiedzą, doradztwo

  • Dokładna analiza sytuacji Klienta i jego zdolności kredytowej oraz indywidualne dopasowanie kredytu do jego potrzeb

  • Przygotowanie oferty kredytowej najlepszej dla klienta

  • Agregowanie danych i dokumentów koniecznych w procesie kredytowym, wypełnianie dokumentacji np. wniosków kredytowych, przygotowanie umów

  • Procesowanie postępowania kredytowego w bankach zgodnie ze standardami banków, w tym praca w systemach bankowych różnych banków

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze procesów kredytowych hipotecznych w instytucji finansowej

  • Zainteresowanie tematyką kredytów hipotecznych rozumiane jako proaktywne poszukiwanie informacji i aktualizacja wiedzy na temat oferty kredytowej banków, przepisów prawnych itp.

  • Bardzo dobre efekty w samodzielnym zarządzaniu procesem lub złożonymi zadaniami, wymagającymi systematyczności, rzetelności, dokładności, terminowości i umiejętności ustalania priorytetów

  • Chęć pracy z klientami, umiejętność słuchania, łatwość w rozumieniu potrzeb klientów, umiejętność dzielenia się wiedzą i edukacji klienta, proaktywność w dążeniu do realizacji celów klientów

  • Bardzo wysoka jakość obsługi klienta, bardzo wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, elokwencja oraz bardzo wysoka kultura osobista

  • Chęć wniesienia osobistej wartości do firmy, proaktywna postawa w budowaniu zgranego zespołu

  • Postępowanie na co dzień zgodnie z wartościami takimi jak: dobro klienta, odpowiedzialność, uczciwość, szczerość, transparentność, profesjonalizm, współpraca

  • Efektywność i skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • Jedno z najwyższych wynagrodzeń w branży - na początek gwarantowana podstawa, po okresie wdrożenia sprawdzony, bardzo konkurencyjny rynkowo system prowizyjny (wynagrodzenia w naszej firmie plasują się na poziomie 10.000 - 30.000 PLN/miesiąc)

  • Brak konieczności pozyskiwania Klientów - otrzymasz ich od firmy z rekomendacji

  • Koncentrację wyłącznie na kredytach hipotecznych, bez konieczności oferowania dodatkowych produktów

  • Wdrożenie przez Mentora, który nauczy Cię naszego sprawdzonego i efektywnego modelu pracy i standardów obsługi klientów

  • Pracę w kulturze promującej etyczne, partnerskie i wysokojakościowe praktyki zarówno w zakresie obsługi klienta jak i troski o pracownika

  • Kulturalny, miły zespół ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Work-life balans

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • Miejsce pracy – profesjonalne biuro w Centrum Warszawy

Ardea Consulting Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obszarze kredytów hipotecznych z prawdopodobnie najlepszymi standardami obsługi klienta w naszej branży. Gdy o zaufaniu, etyce i wysokich standardach większość mówi, my to po prostu realizujemy w swoim codziennym działaniu. O naszej reputacji najlepiej stanowią opinie naszych klientów.

Istniejemy na rynku polskim 6 lat i mamy ambicje aby się rozwijać, dlatego obecnie do naszego zespołu poszukujemy nowych pracowników. Zaprosimy do współpracy osoby, którym bliska jest nasza filozofia, wartości i które chcą tworzyć wyjątkową wartość dla Klientów rynku hipotecznego.

Przewiń do profilu firmy