Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych

Amtrust Group Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 28 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie Klienta w procesie pozyskania kredytu hipotecznego w oparciu o bardzo wysokie standardy jakości obsługi klienta.

  • Aktywne pozyskiwanie oraz budowanie relacji z partnerami biznesowymi (biura nieruchomości, deweloperzy).

  • Obsługa administracyjna wniosków kredytowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w bankowości , ubezpieczeniach lub nieruchomościach.

  • Znajomość produktu jakim jest kredyt hipoteczny lub chęć oraz zdolność przejścia intensywnych szkoleń.

  • Dużą zaletą będzie doświadczenie w zakresie sprzedaży lub obsłudze kredytów hipotecznych.

  • Bardzo wysoka jakość obsługi klienta, wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, elokwencja oraz bardzo wysoka kultura osobista.

  • Preferowane wyższe wykształcenie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.

  • Na początek podstawa, po okresie wdrożenia sprawdzony, konkurencyjny rynkowo system prowizyjny.

  • Przekażemy Ci klientów Amtrust - dodatkowo do klientów pozyskanych przez Ciebie

  • Wdrożenie przez Mentora, który nauczy Cię naszego sprawdzonego i efektywnego modelu pracy i standardów obsługi klientów.

  • Szkolenia wprowadzające i rozwijające kompetencje.

  • Niezbędne narzędzia pracy i dostęp do nowoczesnego biura.

  • Work-life balans.

Amtrust Group Sp. z o.o.

Amtrust Group to pośrednik kredytowy z siedzibą w Warszawie. Pomagamy osiągnąć cele klientów indywidualnych i firm od 2009 roku. Nie jesteśmy dużą firmą i nie zamierzamy się nią stać. Dzięki temu podejmujemy decyzje szybko, jesteśmy elastyczni, a każdy klient i pracownik jest dla nas ważny. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, bo to dzięki ich chęciom i zaangażowaniu, większość klientów trafia do nas dzięki pozytywnym opiniom i rekomendacjom.

Przewiń do profilu firmy