Specjalista ds. kredytów hipotecznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dom Development Kredyty  Sp. z o.o. jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego. Spółka została powołana z dniem 13 września 2017 roku. 100-procentowym jej właścicielem pozostaje Dom Development S.A.

    Dom Development Kredyty jest dedykowana  wyłącznie do obsługi kredytowej Klientów kupujących lokale w inwestycjach grupy kapitałowej Dom Development S.A.

    Przyjęty przez firmę model działania odbywa się z uwzględnieniem interesów klientów, współpracujących partnerów oraz naszej załogi. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku pełnym nowych wyzwań zawodowych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki na stanowisku:

    • Realizacja zadań oraz obowiązków w zakresie pośrednictwa finansowego oferowanych produktów, w szczególności kredytów hipotecznych
    • Oferowanie najlepszych rozwiązań kredytowych spośród oferty partnerów firmy na podstawie analizy potrzeb klienta
    • Profesjonalna obsługa i sprzedaż produktów kierowanych do klienta indywidualnego
    • Budowanie trwałych relacji z pozyskanymi klientami
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku Spółki

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 5 letniego doświadczenia zawodowego w obsłudze klienta indywidualnego w zakresie produktów hipotecznych
    • Wiedzy z zakresu produktów bankowych oraz rynku finansowego
    • Operatywności, samodzielności i systematyczności w działaniu
    • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Umiejętności pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Ciekawą pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
    • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk
    „Aplikuj” znajdujący się poniżej.