Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kredytów i rozliczeń należności

Incom Group S.A.

  • Mokronoska 6, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mokronoska 6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kontrola zdolności kredytowej klientów firmy

  • telefoniczne monitorowanie należności od klientów

  • negocjacje spłaty zobowiązań finansowych naszych Klientów

  • współpraca z firmami windykacyjnymi, Faktorami, Księgowością i Działem Sprzedaży w zakresie odzyskiwania należności i analizy klienta.

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu zasad rachunkowości

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność prowadzenia efektywnych rozmów przez telefon (jasne formułowanie myśli, kultura słowa, swoboda wypowiedzi)

  • zdolności negocjacyjne

  • opanowanie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • samodzielność

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w firmie leasingowej, faktoringowej, inkaso lub w dziale windykacji firmy handlowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą pracę dla jednego z czołowych dystrybutorów

  • stabilność, młody zespół i przyjazną atmosferę

  • umowę o pracę na pełny etat

  • wolne weekendy: praca od poniedziałku do piątku ( 9-17)

  • pakiet szkoleń wprowadzających i opiekę specjalisty

  • możliwość nauki i rozwoju

  • bardzo dobre warunki pracy ( nowoczesne biuro, pyszna kawa)

  • ciekawe podróże dla najlepszych

  • opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą w grupie kapitałowej, działającej na rynku informatycznym w Polsce od 1990 roku. Zaspokajamy potrzeby ponad 10 tysięcy Partnerów, z niemal wszystkich obszarów nowych technologii, wirtualizacji oraz inteligentnych rozwiązań IT. Działamy jako lider w dystrybucji wiodących producentów z branży IT i elektroniki konsumenckiej na świecie, takich jak: AOC, Gigabyte, MSI, Philips, Seagate, Western Digital, LG, Toshiba i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji:

  • etap I: analiza cv

  • etap II: wstępna rozmowa rekrutacyjna z wybranymi osobami (poznanie profilu kandydata)

  • etap III: ostateczna rozmowa i złożenie oferty pracy